Kalendarz
07:00 + Regina Pijarowska i zmarli z rodziny Błażejewskich i Pijarowskich.
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
07:00 Intencja wolna.
18:00 1)W intencji Żywego Różańca.
2)+ Halina Wołczak w 12 rocznicę śmierci.
2)+ Halina Wołczak w 12 rocznicę śmierci.
07:30 + Wincenty Marianna Marciniak oraz Grażyna, Maria i Andrzej Mazur.
09:00 1) + Stanisław, Józefa ( ona ), Stanisława ( ona ) Sudak.
2) + Zofia Szaciłło- Sobstyl.
2) + Zofia Szaciłło- Sobstyl.
10:30 Dziękczynna, za dar życia w 8 rocznicę urodzin Wojciecha, z prośbą, o Boże bł. i opiekę NMP.
12:00 + Maria, Władysław, Emilia, Stanisław i zmarli z rodziny Kosteckich I Rostkowskich.
13:30 + Władysław, Sabina i dziadkowie z obydwu stron.
18:00 + Sylwester Rybarczyk w 32 rocznicę śmierci, Helena Rybarczyk w 100 rocznicę urodzin i 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.
06:45 RORATY
+ Kazimierz w 10 rocznicę śmierci, Irena, Czesław i Jan.
+ Kazimierz w 10 rocznicę śmierci, Irena, Czesław i Jan.
18:00 W int. Grupy Odnowy w Duchu Św.
19:00 - 23:45 Jerycho Różańcowe.
00:00 - 19:00 Jerycho Różańcowe
06:45 RORATY
+ Maria Marek w 1 rocznicę śmierci i Jan Marek w 31 rocznicę śmierci.
+ Maria Marek w 1 rocznicę śmierci i Jan Marek w 31 rocznicę śmierci.
18:00 + Leszek Marchewka w 3 rocznie śmierci.
19:00 Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
07:00 + Tadeusz Kuleta w 8 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny, Zofia, Antoni i brat Stanisław.
17:00 Do NMP za Michała.
18:00 RORATY
+ Wanda w 1 rocznicę śmierci, Stanisław w 7 rocznicę śmierci, Zbigniew w 33 rocznicę śmierci, Danuta w 48 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Buksza.
+ Wanda w 1 rocznicę śmierci, Stanisław w 7 rocznicę śmierci, Zbigniew w 33 rocznicę śmierci, Danuta w 48 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Buksza.
07:00 + Stanisław i Henryka Kopeć.
18:00 + Barbara Oskólska i zmarli z rodziny Oskólskich i Łozowskich.
07:30 REKOLEKCJE ADWENTOWE
+ Janina Pańczyk w 2 rocznicę śmierci.
+ Janina Pańczyk w 2 rocznicę śmierci.
09:00 1)+ Maria Reszczyńska w 6 rocznicę śmierci.
2)O Boże bł. dla Michała Mikołajewicza w 13 rocznicę urodzin oraz opiekę NMP.
2)O Boże bł. dla Michała Mikołajewicza w 13 rocznicę urodzin oraz opiekę NMP.
10:30 1) w 5 rocznicę urodzin Wiktora, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej.
2) O dar Bożego bł., opiekę NMP dla Marleny w dniu 40 rocznicy urodzin.
2) O dar Bożego bł., opiekę NMP dla Marleny w dniu 40 rocznicy urodzin.
12:00 + Marcin i zmarli z rodziny.
13:30 + Katarzyna Cieśla w 1 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny.
18:00 O Boże bł. w 75 rocznicę urodzin Zbigniewa.
06:45 RORATY
+ Helena i Jan Kowalczyk ( intencja zamówiona przez syna Franciszka).
+ Helena i Jan Kowalczyk ( intencja zamówiona przez syna Franciszka).
09:30 REKOLEKCJE
18:00 REKOLEKCJE
Do Miłosierdzia Bożego, o uzdrowienie, z nałogu alkoholowego syna Jacka, z prośbą, o Boże bł. i opiekę NMP.
Do Miłosierdzia Bożego, o uzdrowienie, z nałogu alkoholowego syna Jacka, z prośbą, o Boże bł. i opiekę NMP.
19:00 Nauka stanowa dla niewiast.
06:45 RORATY
Intencja wolna.
Intencja wolna.
09:30 REKOLEKCJE
18:00 REKOLEKCJE
+ Barbara Grzesiak w 25 rocznicę śmierci ( int. zamówiona przez siostry; Hannę i Helenę).
+ Barbara Grzesiak w 25 rocznicę śmierci ( int. zamówiona przez siostry; Hannę i Helenę).
19:00 Nauka stanowa dla mężczyzn.
06:45 RORATY
Intencja wolna.
Intencja wolna.
09:30 REKOLEKCJE
18:00 REKOLEKCJE
+ Bogumił Nundzek 2 m-c od śmierci ( od kolegów i przyjaciół Romana i Wandy).
+ Bogumił Nundzek 2 m-c od śmierci ( od kolegów i przyjaciół Romana i Wandy).
07:00 + Stanisława ( ona ) Banaś 3 m-ce od śmierci.
18:00 RORATY
Intencja zamówiona.
Intencja zamówiona.
07:00 Intencja wolna.
18:00 1) Mieczysław Dawidowski w 20 rocznicę śmierci.
2) Dziękczynna w int. ks. Proboszcza z ok. 32 rocznicy święceń kapłańskich, z prośbą, o Boże bł., potrzebne dary i łaski oraz opiekę NMP.
2) Dziękczynna w int. ks. Proboszcza z ok. 32 rocznicy święceń kapłańskich, z prośbą, o Boże bł., potrzebne dary i łaski oraz opiekę NMP.
07:00 Intencja wolna.
12:00 + Weronika Balcerzak - pogrzebowa
18:00 + Marianna, Stanisław, Wiesław i Dorotka Komorniccy.
07:30 + Wacław Nowaczek w 8 rocznicę śmierci, Józef i Hania.
09:00 + Wiktoria Szczepaniak w 8 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Szczepaniak, Jabłońskich, Karolczyków i Krzyżanowskich.
10:30 Dziękczynna w 1 rocznicę sakramentu małżeństwa Marty i Jakuba Roman, z prośbą o Boże bł. i opiekę NMP.
10:30 Dziękczynna w 1 rocznicę sakramentu małżeństwa Marty i Jakuba Roman, z prośbą o Boże bł. i opiekę NMP.
12:00 + Zygmunt Janowiak w 4 rocznicę śmierci.
13:30 + Henryk Dółkowski,
18:00 + Stanisław Podczerwiński w 3 rocznicę śmierci.
07:00 Intencja wolna.
18:00 + Leszek Krzysiek w 1 rocznicę śmierci, Józefa ( ona ) Lewandowska w 15 rocznicę śmierci.
07:00 Intencja wolna.
18:00 + Marian Kosiński w 1 1 rocznicę śmierci.
19:00 Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
07:00 + Władysława ( ona ) w 41 rocznicę śmierci i Zenon w 40 rocznicę śmierci.
18:00 + Ewa Jeremicz.
07:30 Do Bożej opatrzności w intencji ks. Mariusza Sokołowskiego, za dar życia, z okazji imienin.
09:00 + Andrzej Jasik ( od rodziny Sobieszak ).
10:30 Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Julii, z prośbą, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej.
10:30 Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Julii, z prośbą, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej.
12:00 + Adam Suszwedyk ( wsp. imienin )
20:00 Pasterka dla dzieci.
22:00 + Adam Bugaj i jego rodziców.
23:45 Za parafian.
09:00 + Zbigniew Lewandowski.
10:30 Dziękczynna w 40 rocznicę sakramentu małżeństwa Genowefy i Jerzego Karpińskich.
12:00 Dziękczynna w 45 rocznicę sakramentu małżeństwa Jadwigi i Zenona Sobieszak, z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej.
13:30 O Boże bł. dla Marianny i Bronisława Setera w 51 rocznicę sakramentu małżeństwa.
18:00 + Agata, Piotr i zmarli z rodziny.
07:30 Za rodzinę, o Boże bł. dla Weroniki, Piotra, Jolanty, Zbigniewa i Haliny.
09:00 O Boże bł. dla Anatolii ( ona ) i Ludwika.
10:30 + Maria Skrzypczak w 6 rocznicę śmierci i Lech Skrzypczak.
12:00 + Cecylia i Stanisław Pawlak, o Miłosierdzie Boże,
13:30 Dziękczynna, za dar życia w 24 rocznicę urodzin Patryka Winiarskiego, o Boże bł. i opiekę NMP.
18:00 + Jan Daniec w 10 rocznicę śmierci.
07:00 + Maria Rutkowska m-c od pogrzebu.
18:00 Dziękczynna, z prośbą, o Boże bł. dla Zofii Smolik, oraz dla Wacława, Rafała i Ewy.
07:00 + Marian, Jerzy i wszystkich zmarłych z rodziny.
18:00 + Jadwiga Piotrowska 4 m-ce od śmierci.
07:00 + Małgorzata Pietras w 4 rocznicę śmierci.
18:00 + Władysław Pociask w 5 rocznicę śmierci.
07:30 Dziękczynna za łaski minionego roku, z prośbą, o Boże bł. w roku przyszłym dla całej rodziny Rogozińskich.
09:00 Dziękczynna, za dar sakramentu małżeństwa w 36 rocznicę ślubu Marii i Leszka Czerskich, z prośbą, o Boże bł. i opiekę NMP.
10:30 Dziękczynna, za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Św., czystość serc i umysłów, ciał i dusz, o miłość i szczęście, Boże bł. dla całej rodziny Maciaszczyk oraz opiekę Świętej Rodziny.
12:00 + Maria Rutkowska ( od siostry z rodziną ).
13:30 W 3 rocznicę urodzin Małgosi, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej.
18:00 Intencja zamówiona.