Sobota, 22 września 2018 r. imieniny: Maury, Milany, Tomasza Sobota XXIV tygodnia okresu zwykłego

Fotogalerie

więcej fotogalerii »

Fotogaleria

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Niedzielę Wielkanocną (31.03.2013r.)

Chrystus Zmartwychwstał!Przeżywaliśmy Triduum Paschalne przy bardzo licznym udziale wiernych. Bóg zapłać za Waszą obecność i wspólne trwanie na modlitwie. Szczególne podziękowania tym wszystkim, którzy bezpośrednio byli zaangażowani w tych uroczystościach. Dziękuję za przygotowanie Bożego Grobu i tzw. Ciemnicy.  Dziękuję służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom i Organiście. Bóg zapłać Panu Kościelnemu - Zygmuntowi. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na za ofiary na witraże. Za każdy odruch serca, który okazaliście nam kapłanom w tych dniach Triduum Paschalnego – Bóg zapłać.

 

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. jak w niedzielę – 7,30   9,00   10,30  12,00  13,30    18,00.   Taca na KUL i  Wydział Teologiczny  U S. 

 

Za tydzień – Niedziela Miłosierdzia Bożego. Codziennie o godz. 15,00 – Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

 

W tygodniu;

I czwartek m-ca zapraszamy na modlitwę w intencji powołań. Adoracja wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu - do 21,00 (…)

 

I –piątek. Od rana odwiedziny chorych. Spowiedź z nabożeństwem pokutnym godz.17,00 i wystawienie Najświętszego Sakramentu.

 

Jerycho Różańcowe - Doba adoracji z 5/6 tj. z piątku na sobotę. Zapraszamy o wpisywanie się do kalendarza czuwania.

 

W sobotę – wieczorna Msza św. w intencji Żywego Różańca (…)

 

Serdeczny Bóg zapłać za wszelkie ofiary na witraże. Pozostała jeszcze rata dla p. profesora Andrzeja Pasonia – 50 tyś i firmie Alu system ze Szczecina (…) Oczekujemy na fundatorów poszczególnych okien.

 

    Witamy miłych gości życząc im wiele radości  pod  „Okiem” Bożej Opatrzności. Niech Chrystus Zmartwychwstały ukazuje Wam wszystkim prawdziwy sens życia ludzkiego. A to co trudne w Waszym życiu niech będzie przeżywane ze Zbawicielem - naszym Panem - który prowadzi do zwycięstwa. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych w atmosferze miłości rodzinnej.

                                                                                                               Szczęść  Boże !

 

Drukuj cofnij odsłon: 2450 aktualizowano: 2013-03-31 03:47 ks. Proboszcz Tadeusz Szponar Do góry
Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Opatrzności Bożej ul. Marii Dąbrowskiej 19, 70-783 Szczecin, os. Majowe, tel. +48 91 464 23 42
P K O BP 0/III Szczecin – nr 24 1020 4812 0000 0102 0056 8204

© 2018 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone