Niedziela, 23 stycznia 2022 r. imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy III Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Bł. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy

Fotogalerie

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU 31.12.2021r.

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU 31.12.2021r.

111
36
utworzono : ponad 2 tygodnie temu, 2022-01-01
BOŻE NARODZENIE  2021

BOŻE NARODZENIE 2021

70
11
utworzono : ponad 2 tygodnie temu, 2022-01-01
MSZA IMIENINOWA KS.ARTURA

MSZA IMIENINOWA KS.ARTURA

269
27
utworzono : 2021-10-05 21:38
MSZA IMIENINOWA KS.DOMINIKA 6.08.2021 r.

MSZA IMIENINOWA KS.DOMINIKA 6.08.2021 r.

331
56
utworzono : 2021-08-06 21:16
URODZINY NASZEGO PROBOSZCZA 22.07.2021 r.

URODZINY NASZEGO PROBOSZCZA 22.07.2021 r.

323
12
utworzono : 2021-07-23 13:53

więcej fotogalerii »

Aktualności

PIERWSZA KOMUNIA 2021r.

Dziękuję za czynny udział dzieci podczas procesji Bożego  Ciała.

Życzę wielu łask na dalsze wzrastanie w miłości do Chrystusa Eucharystycznego!

W naszym kościele Opatrzności Bożej Msze św. dla dzieci o godz.  10,30.

 W piątek zakończyliśmy "Biały Tydzień". Dziękuję za wytrwałość.

Najwspanialsze to;

Cieślik  Agata   * 

 Halejcio  Maja    *  

Mądrzyk  Weronika   *

Sękowska  Karolina   *     

Trocka  Hanna     * 

Mieczkowska  Anna   * 

Pacała  Agata   *   

Pietkiewicz  Maria   *

Szczęsna  Wiktoria   *   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Codziennie Biały Tydzień. W niedzielę o godz.13,30,  w tygodniu o 18,00.

 

 

 

 

UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. -

SOBOTA  11,00   oraz  

SOBOTA  godz. 13,00.    

 

Spotykamy się 10 min. wczesniej przed kościołem.  

Zapraszam na robocze spotkanie - piątek 19,00 ze sprzętem bojowy.

Kochanych TATUSIÓW,  zapraszam - na czwartek godz. 19,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z dziećmi !!!

GRUPA  z g. 11,00 - poniedziałek - godz. 19,00

                                             

                       GRUPA  z g. 13,00    - środa  - godz. 19,00

 

Spotkanie z rodzicami  - 14.V. godz. 19,00

 

 

GRUPA  z g. 13,00 - środa  - godz. 19,00

Spotkanie z rodzicami  - 10.V. godz. 20,00

 

 

 

KOMUNIA     29.V.

GRUPA – z godz. 11,00  

        

    SPOTKANIE  poniedziałek  O GODZ.  19,00

 

Aftewicz  Krzysztof  *                             

Deneko Wiktor   *         

Deneko Liliana

Dobosz  Karol   *           

Ciereszko  Maja  *       

Cieślik  Agata   *                                                         

Humeniuk  Nina    *        

Kozłowski Tymoteusz  *

Litarowicz  Wiktor   *

Mądrzyk  Weronika   *           

Muras  Mikołaj             *                    

Pajek Dawid      *                      

Pawłowska  Natalia *         

Radwańska Iga      *               

Romanowski  Sebastian  

Sękowska  Karolina   *      

Trocka  Hanna     *

Tylka Zuzanna    *

Wiśniewska Aleksandra   *

Halejcio  Maja    *

 

 

 

    GRUPA II – z godz. 13,00

             SPOTKANIE  środa   g.  19,0

Borzym  Maja

Budnicka  Maria

Gustaw  Oliwia

Kowalczyk Lena

Lewkowicz  Hanna

Matwiejczyk  Iga

Mieczkowska  Anna   

Niewęgłowska Emilia

Oleksy Paulin

Pacała  Agata

Pargulska Hanna

Pietkiewicz  Maria

Szczęsna  Wiktoria

Greber  Marcin

Guzik  Mateusz

Koćmit Hubert

Majchrowski  Tymon

0

 

 

 

 

 

 

????

                                    

          

 

 

 

 

 

 

 

W poniedziałek  12.IV. – spotkanie z rodzicami  – godz.19,00.

 

 

                

 

 

 

 

 

 

** REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE 

Zapraszam rodziców, szczególnie na wtorek g. 19,00




Spotkanie z Rodzicami dzieci I- komunijnych  drugi poniedziałek - 8.III. godz. 19,00.

 

 

w poniedziałek 8.III. - nie ma spotkania z dziećmi.

 

 

Zpraszamy dzieci wraz z rodzicami na Nabożeństwa  pasyjne,

tj. Gorzkie Żale  i  Drogę Krzyżową.

 

 

 

 

 

**  Spotkanie z Rodzicami dzieci I- komunijnych - drugi poniedziałek - 8.II. godz. 19,00.



 

 

 

Aftewicz  Krzysztof           XI                    loco

Belicka  Laura             X         II              7/2020

Bielski  Michał            X                         loco

Deneko Wiktor           X        II                loco

 Dobosz  Karol             X       II                 loco

 Borzym  Maja             X     XI                       

 Budnicka  Maria          X                          

 Ciereszko  Maja          X     XI       II                 

 Cieślik  Agata              X     XI      II           

 Greber  Marcin            X              II              

 Guzik  Mateusz                  XI      II

 Gustaw  Oliwia             X

 Halejcio Maja               X       XI

 Humeniuk  Nina           X      XI     II                      

 Koćmin  Hubert            X                              63/11 

 Kozłowski Tymoteusz    X      XI                     57/2011  

 Kowalczyk Lena            X      XI    II                   loco

 Litarowicz  Wiktor             usp.      II

 Majchrowski  Tymon       X      XI    II                        loco

 Matwiejczyk  Iga           X      XI     II                    loco

 Mądrzyk  Weronika       X      XI      II                      loco

 Mieczkowska  Anna              XI       II                      loco

 Muras  Mikołaj                               II

 Oleksy Paulina              X               II   

 Pacała  Agata                X                              loco

 Pacocha Lena                 X            II                  22/2011  

 Pajek Dawid                                 II                 60/12

 Pargulska Hanna             X      XI   II                  loco

 Pawłowska  Natalia          X      XI   II                  loco

 Pietkiewicz  Maria            X            II                  loco

 Piotrowska Julia              X     XI     II                  loco

 Radwańska Iga               X             II        loco

 Romanowski  Sebastian   X             II        loco

 Sękowska  Karolina          X             II        5/14/11

 Szczęsna  Wiktoria           X    XI      II        loco

 Trocka  Hanna

 Tylka Zuzanna                  X            II

 Wiśniewska Aleksandra    X             II

 Lewkowicz  Hanna                    XI   II

 Szewczuk Magdalena          X     XI

 







 

W miesiącu styczniu 2021 nie ma spotkania

z Rodzicami komunijnymi  naszych dzieci.











W związku z sytuacją epidemiologiczną i utrudnieniami z osobistym spotkaniem  wmiesiącu grudniu nie ma spotkania z rodzicami naszych dzieci.


Przepraszamy!





ZAPRASZAM KOCHANE DZIECI  NA  RORATY


   8.XII.  - POŚWIĘCENIE  KSIĄŻECZEK  -  godz. 17,00.













Spotkania z Rodzicami w II poniedziałek m-ca.

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie -  9.11. - godz.19,00.

 

 

 

Aftewicz  Krzysztof              XI                    loco

 

Belicka  Laura             X                       7/2020

 

Bielski  Michał            X                         loco

 

Deneko Wiktor           X                        loco

 

Dobosz  Karol             X                        loco

 

Borzym  Maja             X     XI                         loco

 

Budnicka  Maria          X                          

 

Ciereszko  Maja          X     XI                         loco

 

Cieślik  Agata              X     XI

 

Ćwiartka  Klaudia

 

Gontarz  Amelia          X     XI                            loco

 

Greber  Marcin            X                            loco

 

Guzik  Mateusz                   XI

 

Gustaw  Oliwia             X

 

Halejcio Maja               X       XI

 

Humeniuk  Nina           X      XI                            loco

 

Koćmin  Hubert            X                             63/11 

 

Kozłowski Tymoteusz    X      XI                            57/2011  

 

Kowalczyk Lena            X      XI                       loco

 

Litarowicz  Wiktor

 

Majchrowski  Tymon       X      XI                            loco

 

Matwiejczyk  Iga           X      XI                          loco

 

Mądrzyk  Weronika       X      XI                            loco

 

Mieczkowska  Anna              XI                             loco

 

Muras  Mikołaj

 

Oleksy Paulina              X

 

Ożarek   Ala

 

Pacała  Agata                  X                      loco

 

Pacocha Lena                  X                     22/2011  

 

Pajek Dawid                                            60/12

 

Pargulska Hanna             X      XI                     loco

 

Pawłowska  Natalia          X      XI                      loco

 

Pietkiewicz  Maria            X                       loco

 

Piotrowska Julia              X     XI               loco

 

Radwańska Iga               X                     loco

 

Romanowski  Sebastian   X                     loco

 

Sękowska  Karolina          X                     5/14/11

 

Szczęsna  Wiktoria           X    XI              loco

 

Trocka  Hanna

 

Tylka Zuzanna                 X

 

Wiśniewska Aleksandra    X

 

Lewkowicz  Hanna                         XI 

 

Szewczuk Magdalena          X     XI

 




 







Nabożeństwa do Matki Bożej Różańcowej - godz. 17,00

   

Poświęcenie różańców - 7.X., środa - godz. 17,00.





Dziękuję serdecznie  za tak poważne potraktowanie  zaproszenie. Pragniemy wspólnie wzrastać w tym roku w miłości do Chrystusa Eucharystycznego.

 



Kolejne spotkania w II poniedziałek m-ca.

 

Najbliższe spotkanie z Rodzicami - 12.10. - godz.19,00.


 





Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe - dla dzieci o 17,00.


** Rodzice dzieci komunijnych z roku 2020/2021 – spotkanie  piątek  25.09.  – godz. 19,00

Drukuj cofnij odsłon: 1897 aktualizowano: 2021-06-04 21:24 Do góry
Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Opatrzności Bożej ul. Marii Dąbrowskiej 19, 70-783 Szczecin, os. Majowe, tel. +48 91 464 23 42
P K O BP 0/III Szczecin – nr 24 1020 4812 0000 0102 0056 8204

© 2022 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone