Środa, 18 października 2017 r. imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza Środa XXIX tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Łukasza Ewangelisty

więcej fotogalerii »

OGŁOSZENIA XXVII NIEDZIELA PAPIESKA

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E
na XXVII Niedziela Zwykła (8.10.2017r.)

Dziś XVI Ogólnopolski Dzień Papieski pod hasłem; „Idźmy naprzód z nadzieją”
Po Mszy św. zbiórka na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

Zapraszamy do czynnego włączenia się w Dzieło Tysiąclecia. Tworzymy nowy krąg Oazy Rodzin. Zapraszamy małżonków do włączenia się w ruch na rzecz zdrowych rodzin (...)

*** Różaniec – dla dzieci od poniedziałku do piątku o 17,00.
Dla wszystkich po Mszy św. wieczornej.

W niedzielę o godz. 17,00.

W tygodniu;
W poniedziałek – spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. II poniedziałek – 9.X. - godz. 19,00.

Młodzież klas III Gimnazjum – spotkanie przed Bierzmowaniem – środa 17,00. Tylko te osoby, które nie były w minioną środę.

14.X. - Dzień Edukacji Narodowej. Ogarniamy modlitwą i życzliwością wszystkich zatroskanych o wychowanie naszych dzieci.
Zapraszamy dzieci na Nabożeństwo Różańcowe w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów.

Bóg zapłać za ofiary na ołtarz Ojca Pio, za wpłaty na konto parafialne. Mamy nadzieję, że do końca miesiąca ostatnią ratę 30 tyś. uda się nam spłacić .

Prasa katolicka …
W „Gościu Niedzielnym” … o świętej, którą bardzo cenił O. Pio

Komunikaty:
1. „Zapraszamy wszystkich wiernych, Kapłanów, Osoby życia konsekrowanego, delegacje dekanatów, wspólnoty i ruchy kościelne, a szczególnie wszystkich modlących się na różańcu – członków Żywego Różańca i Nieustającego Różańca – do udziału w Diecezjalnym Zakończeniu Roku Maryjnego. Uroczystość ta odbędzie się w piątek, 13 października br. – w 100. Rocznicę Objawień Fatimskich, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie o godz. 19.00. Mszy Świętej z procesją fatimską przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński.”

2. „W poniedziałek, 16 października br., przypada ósma rocznica śmierci śp. Księdza Arcybiskupa Mariana Przykuckiego, pierwszego Metropolity Szczecińsko- Kamieńskiego. Z tej okazji zapraszamy na Mszę Świętą do Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie w niedzielę, 15 października br., o godz. 12.00 z udziałem delegacji Bractwa Kurkowego ze Skoków - rodzinnej miejscowości śp. Księdza Arcybiskupa.”
Drukuj cofnij odsłon: 81 utworzono : ponad tydzień temu, 2017-10-08 Do góry
Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Opatrzności Bożej ul. Marii Dąbrowskiej 19, 70-783 Szczecin, os. Majowe, tel. +48 91 464 23 42
P K O BP 0/III Szczecin – nr 24 1020 4812 0000 0102 0056 8204