Aktualności
OGŁOSZENIA XIII Zwykła 2026
O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E
na XIII Niedziele Zwykłą. (28.06.2026r.)
*** Czas wakacji – to zmiana porządku nabożeństw w naszym kościele w m-cu lipcu i sierpniu. Wieczorna Msza św. o 19,00.
Msze św. w niedzielę - 7,30 9,00 10,30 12,00, wieczorna Msza św. o 19,00.
***Przypominamy, że w wyjątkowych sytuacjach można zadość czynić obowiązkowi niedzielnej Mszy św. uczestnicząc w wigilię niedzieli tj. w sobotę na wieczornej Eucharystii. W naszym kościele - w sobotę o godz. 18,00.
** Msza św. w tygodniu w lipcu i sierpniu - bez zmian – 7,00 i 18,00.
W tygodniu;
W poniedziałek 29.06 - comiesięczna Nowenna do św. Michała Archanioła
29.06. – św. Apostołów Piotra i Pawła
* 1.07. – św. Ottona – patrona Archidiecezji.
Pierwszy czwartek miesiąca. Ogarniamy modlitwą tegorocznych maturzystów, prosząc o światło Ducha Św. Aktualne i nieustanne wołanie Chrystusa – „żniwo wielkie, a robotników mało”!
Pierwszy piątek m-ca. Spowiedź wynagradzająca od godz. 17,30.
W sobotę wieczorna Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
Z 5/6 comiesięczne Jerycho Różańcowe. Godzina dla Jezusa.
Komunikat;
Tradycyjnie w okresie letnim Caritas organizuje kolonie pod hasłem „Lato 2026”.
Po Mszy św. kwesta do puszek na rzecz tego dzieła (…)
W czwartek, 02. lipca 2026 r., w święto Zakończenia Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję, noszące staropolski tytuł „Matki Bożej Jagodnej”, o godzinie 17:00 - w czwartą rocznicę koronacji łaskami słynącego wizerunku MB Niepokalanej w Resku - serdecznie zapraszam do udziału w uroczystej Mszy świętej dziękczynnej i osobistego nawiedzenia Sanktuarium Maryi Reskiej, by wypraszać przed jej Cudownym Wizerunkiem wszelkie potrzebne dla siebie i bliskich łaski.
- Po wspólnym dziękczynieniu Maryi za królowanie nam wyrażone podczas eucharystii - zapraszam wszystkich uczestników liturgii na agapę, z artystyczną oprawą, na Rynku Reska
Czas wakacji to zmiany w kancelarii parafialnej. Środa i piątek od g. 17,00 – 18,00.
W nadzwyczajnych wypadkach można każdego dnia (…)
